Logo Go Plus - Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Logo Go Plus

Logo Ürünlerimiz
Ürünleri SQL serivenlerine Lks2 ile başlayıp Logo Go Basic, Logo Go Pro , Logo Go Power , Logo Go ShopManager olmak üzere 4 ayrı paket olarak hazırlanmıştır ve siz değerli müşterilerimizn Kullanımına sunulmuştur.

LOGO GO
; Stok, Üretim (imalat), Cari, Fatura, Muhasebe, Çek ve Senet İşlemleri, Banka, Kasa, İrsaliye, Konsinye Takip, Depo ve Barkod Otomasyonları ile ilgili KOBİ Sınıfındaki Firmaların Beklentilerine Cevapl
arına tam destek verebilecek özelliklerdedir. Aynı zamanda anında ve hızlı bir şekilde üzerinde oynanabilir raporlar hazırlayabilir, isterseniz e-mail, isterseniz faks özellikleri ile öne çıkıyor. Yönetici konsolu ile patronlar tam ve kesin bilgiye çok basit bir şekilde ulaşabiliyor.

LOGO GO, KOBİ ’lere farklılaşmaları için GO CRM ile bir ilki daha sunuyor. Web tabanlı LOGO GO CRM ile KOBİ Sınıfındaki Tüm Firmaları yakından takip edip, satış fırsatları yaratmanın yolunu buluyorlar. Müşteri yönetiminin büyük önem kazandığı, pazarlama ve satış tekniklerinin daha profesyonelce yürütülmesi sağlanıyor.
Firmamız Logo muhasebe Programları ile ilgili İhtiyacınız olan ürün satışı, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerinde müştereilerimize kesintiziz hizmet vermekteyiz.


Raporlama Çözümleri
GO PLUS size bambaşka bir raporlama aracı sunuyor. İnteraktif raporlama imkanı veren bu araç sayesinde raporlarınızı tasarlayın, kaydedin, tasarım kriterlerinizi tekrar tekrar kullanın. Ayrıca raporlarınızı tabloya alın, gruplayın ve ara toplamlar alın. Kısacası raporlama aracı ile raporlar üzerinde tam kontrol sağlayın.


  • Yönetici Konsolu ile rapor almadan firmanın banka, satış ve stok durumunu anlık olarak izleyip değerlendirebilirsiniz

  • Otomatik kayıt ekleme, sık kullanılan kayıtlara ulaşabilme özellikleri ile işlemleri hızlandırabilir,

  • Windows ile tam uyumlu yapısıyla MS tabanlı ağlar üzerinde çalışabilir

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön