Logo Connect - Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Logo Connect

Logo Ürünlerimiz

Çalışmak artık Logo programlarıyla çok keyifli...
LOGO Connect ile Firmanızın sınırlarını iş ortağınıza, müşterinize ve tedarikçinize kadar genişletme fırsatları...

LOGO Connect ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasındaki iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtulacak, belge ve raporlarınıza kaynağından hatasız olarak ulaşacaksınız. LOGO Connect, sizin için en ideal, hızlı ve uygun maliyetli çözümü sunuyor.

LOGO Connect ile neler yapabilirsiniz?
LOGO Connect, Tiger Enterprise, Tiger Plus ve GO Plus kullanıcıları ile ticari sistem bağımsız kullanıcıların versiyon farkı gözetmeden birbirleri arasında bilgi transferini (Malzeme, fatura, sipariş, irsaliye...) ve üye bankalarla bilgi transferini sağlar (Banka Fatura, havale, EFT, Çek-Senet).


LogoConnect Excel Plug-in
Merkez ve tedarikçilerden oluşan, ekosistemde alternatif ile merkeze veri göndermeye çalışan tedarikçiler MS Excel’de hazırladıkları verileri kolayca gönderebilirler. Merkezdeki LOGO kullanıcıları LogoConnect B2B ile tedarikçilerine veri gönderebilir ve bu verilerin tedarikçileri tarafından Excel Plug-in ile kolaylıkla okunmasını sağlayabilirler. Tedarikçileriniz ile Malzeme Kartı, Sipariş, İrsaliye, Fatura ve Fiyat Listesi gibi bilgileri tek tuşla paylaşabilirsiniz.

LogoConnect B2B ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasındaki iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtulacak, belge ve raporlarınıza kaynağından hatasız ulaşacaksınız.

LogoConnect Banka ile çalıştığınız banka şubeleri ve hesapları ile aranızdaki bağı LogoConnect Banka sizin için kuruyor. Banka işlemlerinizi LogoConnect Banka aracılığı ile oturduğunuz yerden güvenle, hızlıca, kolayca ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirebilme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.Ayrıca Logo ik ya bağlanıpmaaş ödeme talimatlarınızı bankaya yollayabilirsiniz. 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön