Erenköy Apple Servisi - Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Erenköy Apple Servisi

Servis Noktaları > Apple Servisi

Apple Çözüm Desteğiniz  bizim tarafımızdan sağlamaktadır.Apple ürünleri ile ilgili her türlü teknik destek,yazılımsal,donanımsal çözüm noktasında bizi 7X24 arayabilirsiniz.Ipad,ıpod,mac serisi,ıphone cihazlarınızla ilgili çözüm bulunmaktadır.


Multi-Touch. Her şey parmaklarınızın ucunda.

Bu tamamen doğal hissi uyandıran ileri teknoloji,
ıpad serileri sanki teknoloji hiç yokmuş gibi düşünmenize neden olur. Bu iPad'in Multi-Touch özelliğidir. Her şey için parmaklarınızı kullanırsınız. Böylece web'de gezinmek, eposta yazmak, kitap okumak ve fotoğraflar arasında gezinmek gibi şeyler daha kolay ve eğlenceli hale gelir. Peki Multi-Touch nasıl çalışır?ıpad'ınıze Dokunduğunuzda, iPad'in ekranı elektrik alanlarını kullanarak parmaklarınızı algılar ve kaydırmak, kıstırmak, itmek gibi hareketlerinize gerçekçi bir his kazandırır. Ipad ile Bu kadar basit.
Apple beklendiği MacBook Pro yeniledi. Tüm beklentileri karşılayamasa da, MacBook Pro ailesinde önemli yenilikler söz konusu. Intel’in yeni işlemcileri, AMD’nin yeni grafik işlemcileri, Thunderbolt adı altında süper hızlı bir port ve HD kalitesinde FaceTime kamerası bu yeni ailenin en önemli 4 değişikliği olarak sıralanabilir.
Yeni Intel İşlemcileri
Intel’in Sandy Bridge kod adlı yeni nesil işlemcileri de MacBook Pro ailesinde kendilerine yer edinmiş durumda.
13 inç modellerde çift çekirdekli Core i5 ve Core i7
15 ve 17 inç modellerde dört çekirdekli Core i7
işlemcileri görebiliyoruz. Bu işlemciler sayesinde Apple önceki nesil MacBook Pro’lardan 2 kat daha hızlı olduğunu iddia ediyor.
AMD Grafik İşlemcileri
Thunderbolt
FaceTime HD

High Speed Performans


iPhone 4S; 16, 32 ve 64 GB'lık depolama alanına sahip olacak. 8 Megapixel kamera, 1GB Ram, Wifii Verizon 4G ağ erişimine sahip olacak, A&T operatör desteği, A5 1,0 Ghz DualCore işlemciye sahip olacaktir. Cihaz bugün Türkiye saati ile 20.00'de duyurulacak. Cihazın duyurulmasını takip eden dakikalarda tüm özellikleri sizlerle paylaşacağız.
iPhone 4S'in 8MP kamerası, 3264x2448 piksel boyutunda fotoğraf çekilmesine olanak tanıyor ve bu iPhone 4'ün 5 Megapixel'lik kamerasından en az %60 daha iyi bir sonuç, daha fazla piksel anlamına geliyor. iPhone 4S'in yeni ekran aydınlatma özelliği ile ışık seviyesi düşük ortamlarda daha iyi fotoğraflar çekilebiliyor.
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön